گوگل کروم یک نرم افزار مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد که برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یکصد کشور جهان عرضه شد. بهترین مرورگر صفحات اینترنت که سازگاری با همه نسخه های ویندوز را دارد. ما در این پست به شما نحوه دانلود آخرین ورژن و نصب از سایت google.com را به صورت تصویری آموزش خواهیم داد. با ما همراه شوید...
ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر به سایت مرجع برای دانلود گوگل کروم بروید. دقت داشته باشید که در طول مراحل نصب ارتباط خود را با اینترنت قطع نکنید.


رفتن به سایت مرجع و دانلود مرورگر گوگل کروم


در صفحه باز شده با تصویر زیر روبرو می شوید. باید بر روی دکمه Download Chrome کلیک کنید.سپس در صفحه جدید روی دکمه Accept and Install کلیک کنید.در ادامه شما به صفحه دیگری وارد می شوید که نصب کننده گوگل کروم (Installer) به صورت خودکار روی رایانه شما ذخیره خواهد شد.توجه داشته باشید، چنانچه نصب کننده گوگل کروم به صورت خودکار شروع به دانلود نکرد با کلیک بر روی عبارت Click here to retry ، دانلود بعد از چند ثانیه شروع خواهد شد.بعد از دانلود، فایل نصب کننده بر روی رایانه شما ذخیره شده است.بعد از اتمام دانلود با دوبار کلیک بر روی فایل اجرائی، نصب کننده شروع به دانلود فایل اصلی گوگل کروم خواهد کرد.در ادامه بعد از پایانِ دانلودِ فایل اصلی، نصب کننده به صورت خودکار، گوگل کروم را نصب خواهد کرد.این آخرین مرحله نصب بود! بعد از اتمام نصب، گوگل کروم به صورت خودکار باز خواهد شد. دقت داشته باشید که شما هیچ پیغامی مبنی بر اینکه نصب به پایان رسیده نخواهید دید، این موضوع در نصب گوگل کروم مسئله عادی و معمولی به حساب می آید.


خسته نباشید... شما آخرین ورژن گوگل کروم را روی رایانه خودتان نصب کرده اید.

با نظرات گرمتون به ما دلگرمی بدید.