هر چند وقت یکبار پیش می آید که این پیغام را هنگام باز کردن هر سَنَد از اکسل، ورد، پاورپوینت و حتی اتلوک مشاهده کنید. در کشور ما مجموعه نرم افزارهای آفیس خریداری نمیشوند و لایسنس ها اورجینال نمی باشند، به همین دلیل کرک آنها هر چند وقت (تقریباٌ شش ماه یکبار) از بین میرود و شما مجدداٌ باید این عملیات را انجام دهید. ما برای شما در این پست بهترین کرک های موجود که بازدهی خوبی دارند را گنجانده ایم و همچنین بهترین کرک ویندوز 7 را معرفی میکنیم.

 office 2010 

 

یکی از بهترین کرک های آفیس و ویندوز (7،8.1،10) Microsoft Toolkit می باشد. برای دانلود نرم افزار روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

بعد از دانلود Microsoft Toolkit روی برنامه راست کلیک کرده و گزینه Run as Administrator را کلیک کنید و پس از باز شدنِ برنامه، نسبت به نیازتان (که ویندوز را میخواهید کرک کنید یا آفیس را) روی آیکون های پایین صفحه کلیک میکنید. آیکون سمت راست ویندوز و آیکون سمت چپ برای فعالسازی آفیس می باشد.

 کرک ویندوز

 

سپس به سربرگ Activition رفته و دکمه EZ-Activator را کلیک کنید.

 

 

تقریباً چند ثانیه باید صبر کنید تا عملیات فعالسازی صورت پذیرد (شاید این زمان به چند دقیقه هم برسد! بستگی به سرعت پردازش کامپیوتر شما دارد) و پیغام Product Activation Successfull را در آخرین سطر از نوشته های سبز رنگ، در داخل کادر سیاه را ببینید. دقت داشته باشید که در این نوع فعالسازی احتمال پیغام خطا وجود دارد (Activition Failed). به همین دلیل ما فعالسازهای دیگر را هم آموزش میدهیم. روشهای برطرف کردن خطا در این نوع فعالسازی به نحوی هست که ارزش تلاش و وقت گذاشتن برای شما را ندارد. ما هم به این دلیل از برطرف کردن خطاها صرفنظر میکنیم.

 

 

برای راحتی شما کاربران محترم یک فیلم آموزشی جهت عملکرد بهتر قرار داده ایم تا بتوانید مراحل را طبق آموزش طی کرده و به نتیجه مطلوب برسید.

 

فعالساز KMSAuto Net

 

 

پس از دانلود روی نرم افزار راست کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده روی دکمه Activition کلیک کرده و دکمه Office یا Windows را انتخاب کنید تا بصورت اتوماتیک محصول انتخاب شده را فعال کند.

 

 

 

Loader فعالساز ویندوز 7 هست که یکی از بهترین کرک های موجود هست و برای ویندوز 7 شدیداً پیشنهاد میشود.

 

 

پس از دانلود روی نرم افزار راست کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید. پس از باز شدن روی دکمه Install کلیک کرده و سپس در پنجره باز شده جدید روی Restart کلیک کنید تا کامپیوترتان مجدداً راه اندازی شود.

کاربران گرامی اگر در این زمینه سوالی برایتان مطرح شد یا به هر دلیلی ارور دریافت کردید، کامنت بگذارید تا به مشکلاتتان رسیدگی کنیم.

در صورتی که این آموزش مشکل شما را برطرف کرده با مبالغ ناچیز از ما حمایت کنید تا با آموزش های پیشرفته تری در خدمت شما باشیم

حمایت مالی 2000 تومانی

حمایت مالی 5000 تومانی

حمایت مالی 10000 تومانی

پرداخت با مبلغ دلخواه

 

نظراتتان به ما دلگرمی می بخشد. از طریق اکانت های زیر با ما در ارتباط باشید.