آیا کرک نرم افزار های شرکت ادوبی نظیر فتوشاپ و افتر افکت و غیره شما بارها غیر فعال می شود یا از شما می خواهد که بارها و بارها وارد سیستم شوید؟ (sign in required) در این مقاله قصد داریم راه حلی برای مشکل نیازمندی به ورود دوباره یا همان غیرفعال شدن کرک یا پچ نرم افزار فتوشاپ و سایر نرم افزار های شرکت Adobe ارائه دهیم. نرم افزار محبوب و پرکاربرد فتوشاپ یکی از نرم افزار های تجاری هست که بر اساس قوانین تجاری و قانون کپی رایت اصولا باید به صورت رسمی خریداری و فعال سازی گردد، اما از آن جایی که در کشور ایران این قانون در مراجع قضایی اعمال نشده و دذ نتیجه رعایت نمیگردد، محصولاتی مانند نرم افزار های پرکاربرد شرکت ادوبی از جمله فتوشاپ، به صورت کرک شده و پچ شده فعال سازی گشته و استفاده میگردند. اما مشکلی که در این جا وجود دارد این است که با برقراری دسترسی های اولیه نرم افزار فتوشاپ نصب دشه و کرک شده بر روی سیستم، این نرم افزار به صورت خودکار و هوشمند متوجه غیرقانونی و جعلی بودن لایسنس خود گشته و در صدد حذف آن بر میآید. حاصل کار این است که کرک نرم افزار فتوشاپ غیرفعال گشته و برنامه از حالت فعال خارج میگردد. برای قطع کردن دسترسی برنامه فتوشاپ به اینترنت که نتیجهی آن دیاکتیو نشدن این برنامه است، راهکارهایی وجود دارد. از جمله این راهکارها استفاده از فایروال ویندوز به این منظور میباشد. پس از اینکه فتوشاپ را به صورت کامل نصب کردید، نوبت به فعال سازی آن میرسد. برای کرک فتوشاپ و سایر نرم افزار های شرکت ادوبی در ادامه مطلب با ما همراه باشید...


AMT Emulator (به طور خلاصه AMTEmu) یک شبیه ساز محافظت از نرم افزار (به عبارت دیگر ،crack/ patcher) است که توسط PainterR از روسیه ساخته شده است، این ابزار به طور خاص برای حذف مکانیسم مجوز نرم افزار Adobe طراحی شده است. Amtemu یک روش کرک است که توسط کلید صدور مجوز برای: Adobe Photoshop CS6 ، Adobe CC 2017 و نسخه های Adobe Photoshop CC 2018 و سایر محصولات Adobe استفاده می شود. در مثال زیر نحوه استفاده از ابزار AMTEmu نحوه کرک/پچ کردن Adobe Acrobat DC 2018 را نشان می دهیم.

برای حل مشکل از کار افتادن فتوشاپ یا سایر نرم افزار های معروف شرکت ادوبی، کافیست نرم افزار AMTEMU را با حجم تنها 1.5 مگابایت از این لینک دانلود نمایید و سپس مراحل زیر را دنبال نمایید:

گام اول: در ابتدا برنامه را از لینک پایین دانلود کرده و از طریق یکی از نرم افزارهای فشرده سازی مانند نرم افزار WINRAR در ویندوز و یا نرم افزار 7ZIP در گوشی های هوشمند از حالت فشرده خارج نمایید. 

 

گام دوم: آنتی ویروس سیستم خود را غیرفعال کنید. اتصال اینترنت خود را قطع کنید.

گام سوم: "amtemu.v0.9.2-painter.exe" را در مسیر "C: \ Program Files(x86) \ Adobe \ Acrobat 2017 \ Acrobat" کپی کرده و با راست کلیک گزینه (Run as administrator) را انتخاب کنید.

گام چهارم: بر روی "Install" کلیک کنید. (برای فعال سازی برنامه فتوشاپ، از منوی کشویی گزینه Adobe Photoshop را انتخاب نمایید، دقت کنید که دقیقاً ورژن نصب شده را انتخاب کنید.)

گام پنجم: فایل "amtlib.dll" را که در فهرست نصب محصولات Adobe قرار دارد، جستجو کنید، به صورت پیشفرض این فایل در پوشه "C:\Program Files(x86)\Adobe\Acrobat 2017\Acrobat" قرار دارد و این همان فایلی است که کرک یا پچ خواهد شد.

 

گام ششم: پس از اعمال کرک/پچ ، محصول Adobe را باز کنید و دیگر نباید روزهای باقی مانده آزمایشی را نشان دهد و همچنین باید گزینه  "AMTEmu by Painter" را در بخش "Help" نشان دهد.

 نحوه محدود کردن دسترسی نرم افزار های ادوبی به اینترنت توسط فایروال

برخی از نرم افزارهای Adobe مانند Adobe Media Server و Adobe Connect برای انجام توابع مهم نیاز به اتصال اینترنتی دارند. با این حال، ویندوز فایروال مدیران را قادر می سازد تا این برنامه ها را از دسترسی به یک حوزه شرکتی، یک شبکه خصوصی یا یک هات اسپات عمومی منع کنند. شرکت ها و موسسات می توانند ویندوز فایروال را برای جلوگیری از استفاده غیرمجاز از این برنامه ها پیاده سازی کنند، در حالی که کاربران خانگی و تجاری می توانند رایانه های شخصی خود را با جلوگیری از استفاده از برخی برنامه ها هنگام استفاده در اینترنت در شبکه عمومی و نیز جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، ایمن کنند.
 

مسدود کردن خودکار

گام اول:

منوی استارت را کلیک کنید و "Firewall" را تایپ کرده و سپس "Allow a program Through Windows Firewall" را از نتایج انتخاب کنید.

گام دوم:

روی "Change Settings" کلیک کنید. برنامه مناسب مانند Adobe Connect یا  Adobe Media Server یا Adobe Photoshop CS6 را پیدا کرده و تیک آن را در سمت چپ برنامه انتخاب کنید.

گام سوم:

اگر ویندوز فایروال در لیست کردن نرم افزار مورد نظر شما موفق نیست، روی "Allow Another App" کلیک کنید. سپس برنامه مناسب را انتخاب کنید، روی "Add" کلیک کنید و دستورالعمل های گام دوم را دنبال کنید. برای جلوگیری از اتصال Adobe به اینترنت ، روی "OK" کلیک کنید.

پیکربندی دستی


گام اول:

منوی استارت را کلیک کنید ، "Firewall" را تایپ کنید و سپس "Windows Firewall" را از بین نتایج انتخاب کنید.

گام دوم:

برای باز کردن "Windows Firewall With Advanced Security" ، گزینه ی"Advanced Settings" را از سمت چپ پنجره انتخاب کنید.

گام سوم:

روی "Inbound Rules" کلیک کرده و سپس بر روی "New Rule" کلیک کنید تا جادوگر (Wizard) جدید Inbound Rule باز شود. روی "Port" و سپس "Next" کلیک کنید.

گام چهارم:

"TCP" را انتخاب کنید ، "1935" (بدون نقل قول) را در قسمت "Ports Local" وارد کنید و سپس روی "Next" کلیک کنید.

گام پنجم:

گزینه "Block the Connection" را انتخاب کرده و سپس بر روی "Next" کلیک کنید.

گام ششم:

غیرفعال کردن پورت در حوزه شرکتی (Domain)، یک شبکه خصوصی (Private) یا یک شبکه عمومی (Public) را انتخاب کنید. روی "Next" کلیک کنید.

 

 

گام هفتم:

یک نام مانند "TCP Acrobat" را وارد قسمت "Name" کرده و سپس "Finish" را بزنید.

گام هشتم:

به دنبال همین روند قانون (Rule) دیگری ایجاد کنید، بجز این بار، در صورت درخواست، "UDP" را انتخاب کنید. در انتها، "Outbound Rules" را از صفحه سمت چپ انتخاب کنید ، بر روی "New Rule" کلیک کنید و یکبار دیگر دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا TCP 1935 و UDP 1935 را مسدود کنید.

 


مسدود کردن دسترسی برنامه در فایروال

 

گام اول: 

منوی استارت را کلیک کنید ، "Firewall" را تایپ کنید و سپس "Windows Firewall" را از بین نتایج انتخاب کنید.

گام دوم:

برای باز کردن "Windows Firewall With Advanced Security" ، گزینه ی"Advanced Settings" را از سمت چپ پنجره انتخاب کنید.

گام سوم:

روی "Inbound Rules" کلیک کرده و سپس بر روی "New Rule" کلیک کنید تا جادوگر (Wizard) جدید Inbound Rule باز شود. روی "Program" و سپس "Next" کلیک کنید.

گام چهارم:

برنامه مورد نظر را از "Browser" و مسیر نصب شده انتخاب کنید و دکمه "Next" را بزنید.

گام پنجم:

گزینه "Block the Connection" را انتخاب کرده و سپس بر روی "Next" کلیک کنید.

گام ششم:

غیرفعال کردن پورت در حوزه شرکتی (Domain)، یک شبکه خصوصی (Private) یا یک شبکه عمومی (Public) را انتخاب کنید. روی "Next" کلیک کنید.

گام هفتم:

یک نام مانند "TCP Acrobat" را وارد قسمت "Name" کرده و سپس "Finish" را بزنید.

در این آموزش، کرک فتوشاپ و قرار دادن یک برنامه در فایروال را فرا خواهید گرفت.

فیلم آموزشی با کیفیت HD 720

 

برای تماشای ویدیو در سایت تماشا با کیفیت های متفاوت روی آیکون زیر کلیک کنید.

و همچنین برای با کیفیت تر دیدنِ ویدیو روی دکمه Auto کلیک کرده و کیفیت مناسب را انتخاب کنید

 

 

در صورتی که این آموزش مشکل شما را برطرف کرده با مبالغ ناچیز از ما حمایت کنید تا با آموزش های پیشرفته تری در خدمت شما باشیم

حمایت مالی 2000 تومانی

حمایت مالی 5000 تومانی

حمایت مالی 10000 تومانی

پرداخت با مبلغ دلخواه

 

نظراتتان به ما دلگرمی می بخشد. از طریق اکانت های زیر با ما در ارتباط باشید.